کره گیر

کره گیر

گروه تولیدی امتاش از زیر مجموعه های شرکت زرین صنعت آلپ  یکی از اولین تولید کنندگان دستگاه کره گیر خانگی و صنعتی می باشد که با رواج روز افزون این صنعت توانست بر تنوع محصولات کره گیر بیافزاید و کره گیرهای صنعتی را ظرفیت های مختلف به بازار مصرف عرضه دارد. دستگاه های کره گیر پیشرفته که مطابق استاندارهاست و کره ای کاملا بهداشتی و خوشمزه میسازد.

سهولت در استفاده و تولید محصول به صورت ارگانیک موجب گردیده تا اکثر منازل مسکونی برای تولید کره و دوغ موردنیاز اقدام به تهیه این نوع دستگاه نمایند.

مزایای استفاده از دستگاه کره گیر :

تولید دوغ با درصد چربی تنظیم شده

تولید کره به صورت طبیعی و بدون مواد افزودنی

توجیه اقتصادی بالاتر

قابلیت تولید دوغ به صورت بسته بندی شده

عرضه کره به صورت بسته بندی شده

دارای تایمر برای کنترل میزان چربی دوغ

استفاده از پروانه Pvc برای سیستم همزن دستگاه

استفاده از الکتروموتور برای برای ایجاد سیستم گریز از مرکزی

گارانتی 2 ساله برای کره گیر
کره گیر صنعتی
کره گیر نیمه صنعتی
کره گیر خانگی

کره گیر صنعتی با ظرفیت 150 تا 5000 لیتر و دور موتور 200 دور در دقیقه و تحویل یک ساعت کره

کره گیر نیمه صنعتی با ظرفیت 60 تا 150 لیتر و دور موتور 1400 دور در دقیقه و مناسب برای استفاده در لبنیاتی ها و دامداری های سنتی

کره گیر خانگی کم مصرف و رومیزی با ظرفیت 4 تا 20 لیتر از جنس ورقه های آلومینیوم و دور موتور 1200 دور در دقیقه

مشخصات و مزایای کره گیر خانگی

این نوع کره گیر به صورت تسمه و پروانه طراحی گردیده و برای اینکه از این محصول برای مصارف خانگی استفاده می شود به صورت تمام استیل طراحی گردیده است .

کره گیرهای آلپ با استفاده از نیروی گریز از مرکز و چرخش شیر یا ماست در داخل مخزن کره گیر چربی شیر یا مایع داخل مخزن رو جدا کرده و چربی به صورت کره بر روی مایع غوطه ور می شود.این چربی با استفاده از دستگاه گرد کن کره یادست گرد شده و به صورت توپ در میاید.این نوع کره قابل عرضه با بازار مصرف یا استفاده در داخل منزل می باشد.

مشخصات و مزایای کره گیر نیمه صنعتی و صنعتی

کره گیر های صنعتی ساخته شده از استیل 304 خالص بدون کرم می باشد که در این سیستم برای به گردش درآوردن و ایجاد قریز از مرکز و جداسازی چربی از شیر سا ماست و یا حتی خامه از گیربکس مگ ساخت کشور کره و پروانه تمام استیل استفاده می شود.

بهره گیری از اخرین تکنولوژی کشور اسپانیا در ساخت انواع دستگاه کره گیر یکی از نقاط مهمی می باشد که موجب گردیده هم اکنون کره گیرهای خانگی و صنعتی آلپ در بسیاری از کشورهای همسایه مثل  عراق، افغانستان، ترکمنستان، قرقیزستان، نخجوان و ترکیه مورد استفاده قرار گیرد.

به گونه ای در کشور ترکمنستان دستگاه کره گیر به عنوان آلپ شناخته شده می باشدو و عموم ملت این کشور با استفاده از این دستگاه می توانند در منازل یا کارگاههای کوچک برای خود درامد کسب نمایند.

کره-گیر-2
لیست قیمت کره گیر برقی

دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید

پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به خرید هر یک از مدل های کره گیر امتاش، ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما به صورت رایگان، تمامی مشاوره ها و راهنمایی های لازم برای انتخاب بهتر ارائه نمایند.کارشناسان حرفه ای ما در کنار شما هستند تا بر اساس میزان تولید شما مناسب ترین کره کیر ها را به شما معرفی نمایند.

مشاوره رایگان قبل از خرید کره گیر و دستگاه های تولید لبنیات

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.