رادیاتور پنلی

رادیاتور پنلی

رادیاتور پنلی آلپ :

رادیاتور پنلی از جمله پخش کننده های حرارتی می باشد که هماکنون در بسیار از نقاط دنیا به عنوان بهترین نوع پخش کننده حرارتی یا همان به عنوان بهترین رادیاتور شوفاژ شناخته شده و به دلیل استحکام و طول عمر بالای این محصول ،قابل استفاده در تمامی نقاط جغرافیایی می باشد.

چرا رادیاتور پنلی آلپ:

شرکت آلپ هدف خود را در راستای عرضه محصولات با کیفیت و رده اروپا گسترش داده و در جهت صادرات محصولات تولیدی خود به کشور های اروپایی اقدام به واردات دستگاه های تمام اتوماتیک با دقت بسیار بالا نموده تا محصولی متمایز را به بازار داخل و خارج از کشور عرضه دارد.

استفاده از قطعات و فولادی آلیاژی با طول عمر بسیار بالا وجه تمایز بالای این نوع رادیاتور می باشد.

در ضمن رادیاتور تولیدی این شرکت تولید شده از ورق های آلیاژی خالص می باشد که از کشور های اروپایی وارد شده و دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رسوبات آب می باشد.

تحلیل رادیاتور پنلی آۀپ :

رادیاتور فولادی

رادیاتور پنلی

هماکنون بسیاری از شرکت ها اقدام به تولید رادیاتور پنلی نموده اند  ولی متاسفانه ابزار مورد استفاده در راستای تولید محصولی با کیفیت مکانیزه نبوده و از دستگاه های پرس مبتدی و دستی برای تولید رادیاتور پنلی استفاده می نماید و در نتیجه محصول به دست آمده از لحاظ ظرافت کاری و کیفیت مورد تایید نمی باشد.

نقطه مثبت رادیاتورآلپ استفاده از نقطه جوش های ریلی برای جوش کنوکتور ها به صورت کاملا رباتیک می باشد زیرا در استفاده از نقطه جوش ریلی جوش های سطح رادیاتور با درجه دمای یکسان و با عمق متناسب درج می گردد که باعث ممانعت از نفوذ آب شوفاژ در بین شیار های رادیاتور می گردد و حتی در رسوب گیری رادیاتور تاثیر بسزایی دارد زیرا رسوب در قسمت های غیر هموار رادیاتور جمع آوری می گردد و به مرور زمان باعث سوراخ شدن رادیاتور می گردد.

مزایای استفاده از رادیاتور پنلی آلپ :

ضخامت ورق استاندارد : استفاده از ورق فولادی با ضخامت 1.2 میلیمتر و به صورت آلیاژی موجب افزایش طول عمر رادیاتور همراه با ضریب حرارتی استاندارد می گردد که در دیگر رادیاتور های پنلی این ضخامت به همراه رنگ رادیاتور می باشد و در واقع ضخامت رادیاتور کمتر بوده و راندمان لازمه را دارا نمی باشد.

دو کنوکتور بودن رادیاتور : استفاده از کنوکتور با به صورت مشبک در راستای افزایش جذب حرارت رادیاتور موجب افزایش راندمان رادیاتور به میزان قابل توجهی گردیده است.

وزن استاندارد : به علت استفاده از ورق با ضخامت استاندارد موجب گردیده تا وزن هر متر رادیاتور بدون رنگ کاری 31.5 کیلوگرم باشد.

محاسبات سر انگشتی رادیاتور :

در واقع راحت ترین راه برای انتخاب سایز رادیاتور اصل 150 و 200 می باشد که بر اساس تعرفه نظام مهندسی ساختمان برای محیط های جغرافیایی با آب هوای معتدل برای هر متر مربع محیط مسکونی 150 کیلوکالری و برای هر متر مربع محیط مسکونی با آب و هوای کوهستانی 200 کیلوکالری در نظر گرفته می شود که می توان با تقسیم کردن بر ارزش حرارتی رادیاتور به راحتی سایز و مقدار رادیاتور موردنیاز محیط را محاسبه نمود ولی در صورت نیاز به محاسبه دقیق تر حتما باید از طریق نرم افزار و با محاسبات مهندسی انجام پذیرد.

گارانتی آلپ :

شرکت نام آوران تاجرین آینده برای رادیاتور های تولیدی خود تا 12 سال گارانتی تعویض می دهد.

هماکنون شرکت های زیادی گارانتی کاذب برای فریب مصرف کنند گان ارائه می دهند که این امر موجب از بین رفتن اعتماد مصرف کنند گان داخلی به اجناس ایرانی گردیده و موجب افزایش تقاضای بازار به اجناس خارجی می گردد .

شرکت امتاش برای اولین بار شرایطی در جهت ایجاد اطمینان لازم برای مصرف کنند گان گرامی از لحاظ گارانتی و پشتیبانی شرکت شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است.

شرایط گارانتی :

تمامی رادیاتور های تولید این شرکت تا 12 سال دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد که هر گونه پوسیدگی یا از بین رفتن کیفیت رنگ و سوراخ شدن رادیاتور مشمول گارانتی می باشد و در این راستا شرکت آلپ برگ گارانتی 12 ساله در داخل بسته بندی تمامی رادیاتور ها قرار داده که مصرف کنند گان گرامی می توانند با دریافت برگ گارانتی و ارسال مشخصات خود و محیط  نصب شده به شماره های پیامکی قید شده بر روی برگ گارانتی از خدمات ویژه این شرکت بهره مند گردند .

از جمله این مزایا پشتیبانی و خدمات شرکت آلپ24 ساعته می باشد که به صورت آنلاین و یا با ارسال پیامک حتی خارج از وقت اداری گروه خدماتی شرکت برای رفع مشکل مصرف کننده در کمترین زمان ممکن با ایشان تماس گرفته و از طریق نزدیک ترین شبکه خدماتی اقدام به رفع مشکل رادیاتور یا تعویض آن می نماید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.