حوله خشک کن

حوله خشک کن

حوله خشک کن :

رادیاتور حوله خشک کن   تولید شده توسط دستگاههای اتوماتیک می باشد که این نوع رادیاتور در طرح های مختلف قابل تولید می باشد که تصاویر مرتبط با تنوع کالا در قسمت فروشگاه سایت به نمایش گذاشته شده است.

رادیاتور های حوله خشک کن در دو مدل دکوراتیو  و عمومی تولید می گردد که بسته به قیمت مدل های مختلفی را دارا می باشد.

طرز  تولید رادیاتور های تولیدی این شرکت جوشی بوده و از آلومینیوم خالص در جهت تولید حوله خشک کن استفاده می گردد.

ظرفیت حرارتی رادیاتور حمامی :

حوله خشک کن های تولید شرکت  از سایز 60 سانتی متر تا 120 سانتی متر در مدل ساده و قوص دار قابل تولید می باشد که ظرفیت حرارتی حوله خشک کن 60 سانتی 500 کیلوکالری در ساعت بوده و در سایز های بزرگ تر دارای ضریب حرارتی متفاوتی می باشد که گونه ای که در محیط های کوهستانی برای تامین دمای حمام تا متراژ 3 الی 4 متر مربع از حوله خشک کن 60 سانتی متر و برای ابعاد بزرگ تر از حوله خشک کن های 80 تا 120 سانتی متر استفاده می گردد.

مزیت استفاده از آلومینیوم در تولید حوله خشک کن :

استحکام بسیار بالا در برابر رسوب

مقاومت بسیار بالا در برابر پوسیدگی

عدم زنگ زدگی

فشار کاری بالا

عدم نیاز به هوا گیری به علت سازگاری بالا با دمای بالای سیال

سازگاری بالا با سیستم پکیج دیواری

سازگار با موتور خانه شوفاژ

رادیاتور حوله ای طرح کرم :

رادیاتور های طرح کرم تولید شده به صورت آلومینیومی با لعاب استیل می باشد که در واقع حوله خشک کن بعد از مرحله تولید وارد دستگاه اسید شویی و چربی گیر می شود و بعدا لعاب استیل خورده و وارد کابین کوره رنگ می گردد.

به این نوع رادیاتور حوله خشک کن رنگ استیل هم گفته می شود که از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی نداشته و با رادیاتور های حوله ای معمولی دارای ظرفیت یکسانی می باشد و فقط از لحاظ ظاهری شکیل تر می باشد.

رادیاتور حوله ای L:

رادیاتور شوفاژ حمامی

حوله خشک کن 

این نوع حوله خشک L شکل طراحی شده و مخصوص استفاده در حمام یا رختکن می باشد و به راحتی می توان لباس یا حوله را برای خشک کردن بر روی آن آویزان نمود این نوع رادیاتور دارای ظرفیت حرارتی بالایی بوده و بهترین طرح حوله خشک کن می باشد.

پروسه تولید رادیاتور حوله ای:

در راستای تولید رادیاتور حمامی از پروفیل های آلومینیومی و لوله های آلومینیومی استفاده می گردد که توسط کارخانه های پروفیل سازی تولید و برای مونتاژ به کارخانه حوله خشک کن منتقل می شود .

کلکتور مورد استفاده در تولید رادیاتور به صورت آلومینیوم خشکه بوده که در سایز های مختلف برش داده می شود در راستای تولید کلکتور از دستگاه پرس ضربه ای با ظرفیت 90 تن استفاده می شود که پروفیل در یک مرحله به کلکتور تبدیل شده و آماده سیستم جوشکاری می شود.

برای جوشکاری لوله ها به کلکتور از دستگاه ریلی اتوماتیک به شعله های متمرکز استفاده می شود که با استفاده از لحیم آلومینیومی با دمای 200 درجه سانتی گراد لوله ها به کلکتور متصل می شود.

بعد از عملیات جوشکاری درب فوقانی کلکتور ها توسط دستگاه جوش لحیم به بخش انتهایی حوله خشک کن به صورت آب بندی متصل شده و بعدا تمامی رادیاتور ها توسط قالب خم کن به صورت قوص دار در می آید.

و در نهایت رادیاتور توسط حوض چربی گیری اسید شویی شده و بعد از مراحل خشک کن توسط دستگاه استاتیک رنگ پودری رنگ کاری گردیده و به داخل دستگاه کوره رنگ منتقل می شود.

قبل از عملیات رنگ کاری تمامی رادیاتور ها تحت فشار 12 بار تست نهایی می گردد.

رادیاتور حمام طرح دلفین:

حوله خشک کن حمام

حوله خشک کن دلفین

رادیاتور حمامی دلفین به صورت مارپیچی تولید شده و لوله ها به صورت عمودی بوده و بهترین نوع رادیاتور برای استفاده در حمام های بزرگ می باشد.

گارانتی رادیاتور :

تمامی رادیاتور های حمامی تولید شرکت تا 5 سال دارای گارانتی تعویض می باشد که در صورت هر گونه نشتی و یا از بین رفتن کیفیت رنگ رادیاتور تعویض می گردد.

تمامی رادیاتور های حوله خشک کن در داخل بسته بندی دارای برگ گارانتی و تمامی ملزومات نصب می باشد.

 

 

 

 

دیدگاه(2)

 1. ایرج ابوالقاسمی
  آگوست 25, 2020 at 12:42 ب.ظ

  لطفا لیست قیمتهای خودتون را ارسال بفرمایید
  ما دارای فروشگاه تاسیساتی در رشت هستیم

  • مدیر سایت
   نوامبر 08, 2020 at 12:16 ب.ظ

   برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   09100818933
   09100818932
   خانم محمدی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.